• تمامی دسته ها
  • نام کتاب
​«چرخ بی‌آیین»‌ منتشر شد
19
شهریور
1395

​«چرخ بی‌آیین»‌ منتشر شد

  • تعداد بازدید :: 892
  • تاریخ درج :: 1395/06/19

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)نخستین کتاب از نشر فنجان با عنوان «چرخ بی‌آیین» نوشته فرهود صفرزاده که درباره ابولقاسم عارف قزوینی، شاعر نامدار کشورمان است، طی روزهای گذشته منتشر شد.

در پشت جلد این کتاب آمده است: «زندگی عارف، تصویری سیاه با نوارهای سفید؛ آمیزه‌ای هنرمندی، عاشق‌پیشگی، سیاست‌ورزی و ناکامی. زندگی او جریان متناوبی بود از امیدواری و ناامیدی، شیفتگی و نفرت و روشنی و تیرگی که او را فرسود و از پای فکند. روح و جان او از ناسازگاری‌ها و تعارض‌ها در خود شکست و تن و کالبدش تاب این شکست را نیاورد. امیدواریم این کتاب، بازتابی بایسته از اثرات و ثمرات زندگی عارف باشد تا دریابیم روزگار با او چه کرد و او با روزگار!»

متاسفانه متونی که تا به حال درباره زندگی عارف نوشته‌ شده‌اند، متناقض بوده و دلیل تفاوت و تناقض آن‌ها، کمبود منابع نوشتاری درباره تاریخ موسیقی ایران و نیز منش عارف در خاطره‌نویسی غیردقیق و پراکنده است. این کتاب بازتابی از اثرات و ثمرات زندگی عارف و نیز ادای دینی به او و یاران نزدیک اوست.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «ادعای سید ضیا و اقدام فریب‌کارانه‌ی او علیه شاهزادگان قجری کافی بود تا عارف دلسپرده‌اش شود. البته این، یکی از دلایل ارادت عارف به او بود. سید ضیا در اوایل فروردین نامه‌ مفصل مزورانه‌ای از سوئیس به عارف نوشت و او را در چند جا عارف عزیز خطاب کرد ...»
 
کتاب «چرخ بی‌آیین» نوشته فرهود صفرزاده با شمارگان یک‌هزار نسخه در 221 صفحه، به بهای 18 هزار و 500 تومان از سوی نشر فنجان منتشر شد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.