• تمامی دسته ها
  • نام کتاب

قوانین و سیاست ها

.: قوانین عمومی :.
کلیه اصول و رویه‏‌های کتاب ارس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کتاب ارس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. خدمات و محتويات کتاب ارس براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتریان عرضه شده است.

.: تبادلات مالی :.
کلیه تراکنش‌های مالی در کتاب ارس بر مبنای ارز رسمی جمهوری اسلامی ایران (ریال) بوده و بر بستر شبکه‌ی بانکی کشور (شتاب) صورت می‌گیرد. کلیه‌ی تراکنش‌ها در کتاب ارس به صورت آنلاین انجام می‌شود. اما ممکن است به منظور حفظ امنیت سیستم، برخی از آنها به صورت موردی بازبینی گشته و تا بیست و چهار ساعت بعد از اعمال تراکنش، انجام گردد.

.: نمایندگی :.
کتاب ارس در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به مدیریت سایت کتاب ارس اطلاع دهید.

.: حریم شخصی کاربران :.
* مدیریت «کتاب ارس» خود را در نگهداری اطلاعات شخصی کاربران، همچون نشانی ، تلفن و پست الکترونیکی و ... پایبند می‌داند. 

* «کتاب ارس» خود را مجاز به کنترل مطالبی که به صورت عمومی بر روی سایت قرار داده شوند می‌داند .

* باز نشر مطالب داخل سایت فقط با ذکر منبع مجاز می‌باشد .

* به دلیل پایبندی به قوانین نشر و حفظ حقوق ناشران و مؤلفان، کتاب های فارسی داخل سایت قرار نمیگرند.

* عکس‌هایی که برای پروفایل استفاده می‌شود نباید غیر اخلاقی ، عکس دیگران و توهین آمیز باشد.

* در قسمت کاربری اطلاعات خود را کامل و دقیق وارد کنید ، در صورت اشتباه در وارد کردن نام و نام‌خانوادگی آدرس و شماره تلفن ، هزینه ارسال اشتباه به عهده کاربر می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.